RP10-2412DA/XC
Виробник: RECOM
Артикул: RP10-2412DA/XC
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 10 Вт 18-36 В(DC) +/-12 В(DC) +/-416 мА 1"x1"
Корпус
Корпус 1"x1"
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+80°C
Упаковка
Упаковка 8 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм +/-416 мА
Кількість виходів 2
ККД 90%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 18...36 В
Потужність 10 Вт
Довжина 25.4 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 9.9 мм.