RP10-4805SA/N
Виробник: RECOM
Артикул: RP10-4805SA/N
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 10 Вт 36-75 В(DC) 5 В(DC) 2 А 1"x1"
Корпус
Корпус 1"x1"
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+80°C
Упаковка
Упаковка 8 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 5 В
Вихідний струм 2 А
Кількість виходів 1
ККД 87%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 36...75 В
Потужність 10 Вт
Довжина 25.4 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 9.9 мм.