RP10-4812DE/P/M1
Виробник: RECOM
Артикул: RP10-4812DE/P/M1
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 10 Вт 36-75 В(DC) +/-12 В(DC) +/-416 мА 2"x1"
Корпус
Корпус 2"x1"
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+85°C
Упаковка
Упаковка 9 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм +/-416 мА
Кількість виходів 2
ККД 86%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 36...75 В
Потужність 10 Вт
Довжина 50.8 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 10.2 мм.