RP10-4815DA/P-HC
Виробник: RECOM
Артикул: RP10-4815DA/P-HC
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 10 Вт 36-75 В(DC) +/-15 В(DC) +/-333 мА 1"x1"
Корпус
Корпус 1"x1"
Монтаж
Монтаж THT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+80°C
Упаковка
Упаковка 20 шт. (лоток)
Основні
Вихідна напруга 15 В
Вихідний струм +/-333 мА
Кількість виходів 2
ККД 90%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 36...75 В
Потужність 10 Вт
Довжина 25.4 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 16.5 мм.