RP10-4824SAW/P-HC
Виробник: RECOM
Артикул: RP10-4824SAW/P-HC
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 10 Вт 18-75 В(DC) 24 В(DC) 416 мА 1"x1"
Корпус
Корпус 1"x1"
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+81°C
Упаковка
Упаковка 20 шт. (лоток)
Основні
Вихідна напруга 24 В
Вихідний струм 416 мА
Кількість виходів 1
ККД 90%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 18...75 В
Потужність 10 Вт
Довжина 25.4 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 9.9 мм.