RP10-483.3SEW
Виробник: RECOM
Артикул: RP10-483.3SEW
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 10 Вт 18-75 В(DC) 3.3 В(DC) 2 А 2"x1"
Корпус
Корпус 2"x1"
Робоча температура
Робоча температура -25°C~+85°C
Упаковка
Упаковка 9 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 3.3 В
Вихідний струм 2 А
Кількість виходів 1
ККД 79%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 18...75 В
Потужність 10 Вт
Довжина 50.8 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 10.2 мм.