RP100H-11005SRW/N-HC
Виробник: RECOM
Артикул: RP100H-11005SRW/N-HC
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 100 Вт 43-160 В(DC) 5 В(DC) 20 А H Аlf Bric
Корпус
Корпус Half Brick
Монтаж
Монтаж THT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+105°C (Зі зниженням номінальних показників)
Упаковка
Упаковка 2 шт. (лоток)
Основні
Вихідна напруга 5 В
Вихідний струм 20 А
Кількість виходів 1
ККД 93%
Напруга ізоляції 3000 В
Напруга живлення 43...160 В
Потужність 100 Вт
Довжина 61 мм.
Ширина 57.9 мм.
Висота 24.1 мм.