RP100H-2424SRW/N
Виробник: RECOM
Артикул: RP100H-2424SRW/N
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 100 Вт 9-36 В(DC) 24 В(DC) 4.2 А H Аlf Bric
Корпус
Корпус Half Brick
Монтаж
Монтаж THT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+105°C (Зі зниженням номінальних показників)
Упаковка
Упаковка 2 шт. (лоток)
Основні
Вихідна напруга 24 В
Вихідний струм 4.2 А
Кількість виходів 1
ККД 90%
Напруга ізоляції 2250 В
Напруга живлення 9...36 В
Потужність 100 Вт
Довжина 61 мм.
Ширина 57.9 мм.
Висота 12.1 мм.