RP12-11012DAR/P
Виробник: RECOM
Артикул: RP12-11012DAR/P
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 12 Вт 36-160 В(DC) +/-12 В(DC) +/-500 мА 1"x1"
Корпус
Корпус 1"x1"
Основні
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм +/-500 мА
Кількість виходів 2
ККД 89%
Напруга ізоляції 3000 В
Напруга живлення 36...160 В
Потужність 12 Вт
Довжина 25.4 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 9.9 мм.