RP12-11012SAR/P
Виробник: RECOM
Артикул: RP12-11012SAR/P
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 12 Вт 36-160 В(DC) 12 В(DC) 1 А 1"x1"
Корпус
Корпус 1"x1"
Основні
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм 1 А
Кількість виходів 1
ККД 89%
Напруга ізоляції 3000 В
Напруга живлення 36...160 В
Потужність 12 Вт
Довжина 25.4 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 9.9 мм.