RP12-11024SAR/P
Виробник: RECOM
Артикул: RP12-11024SAR/P
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 12 Вт 36-160 В(DC) 24 В(DC) 500 мА 1"x1"
Корпус
Корпус 1"x1"
Монтаж
Монтаж THT
Упаковка
Упаковка 8 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 24 В
Вихідний струм 500 мА
Кількість виходів 1
ККД 90%
Напруга ізоляції 3000 В
Напруга живлення 36...160 В
Потужність 12 Вт
Довжина 25.4 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 9.9 мм.