RP12-1205DA
RP12-1205DA
2641.38 грн.
10 або більше: 2588.55 грн.
100 або більше: 2509.31 грн.
1000 або більше: 2377.24 грн.
100 або більше: 2509.31 грн.
1000 або більше: 2377.24 грн.
DC-DC перетворювач 12 Вт 9-18 В(DC) +/-5 В(DC) 1.2 А DIP24
| Корпус | |
| Корпус | DIP-24 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 7 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | +/-1.2 А |
| Кількість виходів | 2 |
| ККД | 82% |
| Напруга ізоляції | 1600 В |
| Напруга живлення | 9...18 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Довжина | 31.8 мм. |
| Ширина | 20.3 мм. |
| Висота | 10.2 мм. |
РУС
УКР







