RP12-1212SA/SMD
Виробник: RECOM
Артикул: RP12-1212SA/SMD
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 12 Вт 9-18 В(DC) 12 В(DC) 1 А SMD24P
Корпус
Корпус SMD-24
Монтаж
Монтаж SMT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+85°C
Упаковка
Упаковка 7 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм 1 А
Кількість виходів 1
ККД 86%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 9...18 В
Потужність 12 Вт
Довжина 32 мм.
Ширина 20.3 мм.
Висота 11.2 мм.