RP12-2412DAW/SMD
Виробник: RECOM
Артикул: RP12-2412DAW/SMD
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 12 Вт 9-36 В(DC) +/-12 В(DC) +/-500 мА SMD24P
Основні
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм +/-500 мА
Кількість виходів 2
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 9...36 В
Потужність 12 Вт
Довжина 32 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 11.2 мм.