RP12-2415DA/SMD
Виробник: RECOM
Артикул: RP12-2415DA/SMD
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 12 Вт 18-36 В(DC) +/-15 В(DC) +/-400 мА SMD24P
Монтаж SMT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+85°C
Основні
Вихідна напруга 15 В
Вихідний струм +/-400 мА
Кількість виходів 2
ККД 88%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 18...36 В
Потужність 12 Вт
Довжина 32 мм.
Ширина 20.3 мм.
Висота 11.2 мм.