RP12-4812SAW/SMD
Виробник: RECOM
Артикул: RP12-4812SAW/SMD
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 12 Вт 18-75 В(DC) 12 В(DC) 1 А SMD24P
Основні
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм 1 А
Кількість виходів 1
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 18...75 В
Потужність 12 Вт
Довжина 32 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 11.2 мм.