RP12-483.3SA
Виробник: RECOM
Артикул: RP12-483.3SA
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 12 Вт 36-75 В(DC) 3.3 В(DC) 3.5 А DIP24
Корпус
Корпус DIP-24
Монтаж
Монтаж THT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+85°C
Основні
Вихідна напруга 3.3 В
Вихідний струм 3.5 А
Кількість виходів 1
ККД 85%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 36...75 В
Потужність 12 Вт
Довжина 31.8 мм.
Ширина 20.3 мм.
Висота 10.2 мм.