RP12-483.3SAW
Виробник: RECOM
Артикул: RP12-483.3SAW
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 12 Вт 18-75 В(DC) 3.3 В(DC) 3.5 А DIP24
Корпус
Корпус DIP-24
Монтаж
Монтаж THT
Основні
Вихідна напруга 3.3 В
Вихідний струм 3.5 А
Кількість виходів 1
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 18...75 В
Потужність 12 Вт
Довжина 31.8 мм.
Ширина 20.3 мм.
Висота 10.2 мм.