RP120Q-11005SRW/N
Виробник: RECOM
Артикул: RP120Q-11005SRW/N
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 120 Вт 40-160 В(DC) 5 В(DC) 24 А Qu Аrt Bri
Корпус
Корпус Quarter Brick
Монтаж
Монтаж THT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+100°C (Зі зниженням номінальних показників)
Упаковка
Упаковка 2 шт. (лоток)
Основні
Вихідна напруга 5 В
Вихідний струм 24 А
Кількість виходів 1
ККД 89%
Напруга ізоляції 3000 В
Напруга живлення 40...160 В
Потужність 120 Вт
Довжина 57.9 мм.
Ширина 36.8 мм.
Висота 12.7 мм.