RP120Q-2448SRW/N-HC
Виробник: RECOM
Артикул: RP120Q-2448SRW/N-HC
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 120 Вт 9-36 В(DC) 48 В(DC) 2.5 А Qu Аrt Bri
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+100°C (Зі зниженням номінальних показників)
Основні
Вихідна напруга 48 В
Вихідний струм 2.5 А
Кількість виходів 1
ККД 88%
Напруга ізоляції 2250 В
Напруга живлення 9...36 В
Потужність 120 Вт
Довжина 57.9 мм.
Ширина 36.8 мм.
Висота 18.8 мм.