RP15-1205DA/N
Виробник: RECOM
Артикул: RP15-1205DA/N
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 15 Вт 9-18 В(DC) +/-5 В(DC) 1.5 А 1"x1"
Корпус
Корпус 1"x1"
Монтаж
Монтаж THT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+68°C
Упаковка
Упаковка 8 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 5 В
Вихідний струм +/-1.5 А
Кількість виходів 2
ККД 85%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 9...18 В
Потужність 15 Вт
Довжина 25.4 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 9.9 мм.