RP15-123.3SA/P-HC
Виробник: RECOM
Артикул: RP15-123.3SA/P-HC
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 15 Вт 9-18 В(DC) 3.3 В(DC) 4 А 1"x1"
Корпус
Корпус 1"x1"
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+68°C
Упаковка
Упаковка 20 шт. (лоток)
Основні
Вихідна напруга 3.3 В
Вихідний струм 4 А
Кількість виходів 1
ККД 84%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 9...18 В
Потужність 15 Вт
Довжина 25.4 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 16.5 мм.