RP15-2412DFW/P-HC
Виробник: RECOM
Артикул: RP15-2412DFW/P-HC
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 15 Вт 9-36 В(DC) +/-12 В(DC) +/-625 мА 2"x1"
Корпус
Корпус 2"x1"
Упаковка
Упаковка 20 шт. (лоток)
Основні
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм +/-625 мА
Кількість виходів 2
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 9...36 В
Потужність 15 Вт
Довжина 50.8 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 16.8 мм.