RP15-2412SAW/N
Виробник: RECOM
Артикул: RP15-2412SAW/N
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 15 Вт 9-36 В(DC) 12 В(DC) 1.3 А 1"x1"
Корпус
Корпус 1"x1"
Упаковка
Упаковка 8 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм 1.3 А
Кількість виходів 1
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 9...36 В
Потужність 15 Вт
Довжина 25.4 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 9.9 мм.