RP15-2412SF/N
Виробник: RECOM
Артикул: RP15-2412SF/N
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 15 Вт 18-36 В(DC) 12 В(DC) 1.25 А 2"x1"
Корпус
Корпус 2"x1"
Монтаж
Монтаж THT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+85°C
Упаковка
Упаковка 9 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм 1.25 А
Кількість виходів 1
ККД 85%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 18...36 В
Потужність 15 Вт
Довжина 50.8 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 10.2 мм.