RP15-2415DA/N
Виробник: RECOM
Артикул: RP15-2415DA/N
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 15 Вт 18-36 В(DC) +/-15 В(DC) +/-500 мА 1"x1"
Корпус
Корпус 1"x1"
Монтаж
Монтаж THT
Упаковка
Упаковка 8 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 15 В
Вихідний струм +/-500 мА
Кількість виходів 2
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 18...36 В
Потужність 15 Вт
Довжина 25.4 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 9.9 мм.