RP15-2415SOF/N
Виробник: RECOM
Артикул: RP15-2415SOF/N
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 15 Вт 18-36 В(DC) 15 В(DC) 1 А Op Fr
Корпус
Корпус Open Frame
Монтаж
Монтаж SMT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+85°C
Упаковка
Упаковка 20 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 15 В
Вихідний струм 1 А
Кількість виходів 1
ККД 88%
Напруга ізоляції 2250 В
Напруга живлення 18...36 В
Потужність 15 Вт
Довжина 27.9 мм.
Ширина 23.9 мм.
Висота 8.5 мм.