RP15-243.3SA-HC
Виробник: RECOM
Артикул: RP15-243.3SA-HC
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 15 Вт 18-36 В(DC) 3.3 В(DC) 4 А 1"x1"
Корпус
Корпус 1"x1"
Монтаж
Монтаж THT
Упаковка
Упаковка 20 шт. (лоток)
Основні
Вихідна напруга 3.3 В
Вихідний струм 4 А
Кількість виходів 1
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 18...36 В
Потужність 15 Вт
Довжина 25.4 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 16.5 мм.