TEN 6-4811N
TEN 6-4811N
1768.35 грн.
10 или более 1626.26 грн.
100 или более 1576.47 грн.
1000 или более 1493.50 грн.
100 или более 1576.47 грн.
1000 или более 1493.50 грн.
The TEN 6N series is designed for an optimized cost/performance ratio of DC/DC converters with output power of 6 Watt._x000D_
General features like no minimum load requirement, overload protection, internal filter for EN55032 class A and high efficiency make these converters easy to design in. With the popular DIP-24 standard package they are also a drop in replacement for many cost critical applications.
| Корпус | |
| Корпус | DIP-24 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Рабочая температура | |
| Рабочая температура | -40°C~+85°C |
| Основные | |
| Вес | 12.7 г. |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 1.2 А |
| Дистанционное вкл./выкл. | Нету |
| Емкость нагрузки | 470 мкФ |
| Количество выходов | 1 |
| Конструкция | Пластиковый корпус |
| КПД | 80% |
| Мощность | 6 Вт |
| Напряжение изоляции | 1500 В |
| Напряжение питания | 36...75 В |
| Пульсации и шум | 80 мВп-п макс. |
| Длина | 31.8 мм. |
| Ширина | 20.3 мм. |
| Высота | 10.2 мм. |
РУС
УКР







