TIM 3.5-0913SM
TIM 3.5-0913SM
4007.80 грн.
10 или более 3685.13 грн.
100 или более 3572.31 грн.
1000 или более 3384.30 грн.
100 или более 3572.31 грн.
1000 или более 3384.30 грн.
The TIM 3.5SM series is a range of high performance, regulated 3.5 Watt DC/DC converters in a SMD plastic package. The reinforced I/O-isolation system complies with the medical safety requirements for 2 × MOPP (Means Of Patient Protection). The converters constitute also a reliable solution for many demanding applications such as transportation systems, industrial control equipments, measurement equipments, and some IGBT driver applications.
| Корпус | |
| Корпус | SMD-16 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Рабочая температура | |
| Рабочая температура | -40°C~+90°C |
| Основные | |
| Вес | 7 г. |
| Выходное напряжение | 15 В |
| Выходной ток | 234 мА |
| Дистанционное вкл./выкл. | Есть |
| Емкость нагрузки | 330 мкФ |
| Количество выходов | 1 |
| Конструкция | Пластиковый корпус |
| КПД | 82% |
| Мощность | 3.5 Вт |
| Напряжение изоляции | 5000 VAC |
| Напряжение питания | 4.5...12 В |
| Пульсации и шум | 50 мВп-п тип. |
| Длина | 24.3 мм. |
| Ширина | 18.1 мм. |
| Высота | 10.5 мм. |
РУС
УКР







