RW-2415D
RW-2415D
1012.93 грн.
10 або більше: 992.67 грн.
100 або більше: 962.28 грн.
1000 або більше: 911.64 грн.
100 або більше: 962.28 грн.
1000 або більше: 911.64 грн.
DC-DC перетворювач 3 Вт 18-36 В(DC) +/-15 В(DC) +/-67 мА DIP24Mi
| Корпус | |
| Корпус | DIP-24 (міні) |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 15 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 15 В |
| Вихідний струм | +/-67 мА |
| Кількість виходів | 2 |
| Напруга ізоляції | 3000 В |
| Напруга живлення | 18...36 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Довжина | 32 мм. |
| Ширина | 17.5 мм. |
| Висота | 7 мм. |
РУС
УКР







