SCT2750NYTB
SCT2750NYTB
389.70 грн.
10 або більше: 381.90 грн.
100 або більше: 370.21 грн.
1000 або більше: 350.73 грн.
100 або більше: 370.21 грн.
1000 або більше: 350.73 грн.
SICFET N-CH 5.9A 1700V TO268(DPAK)
| Корпус | |
| Корпус | TO-268 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +175°C |
| Струм | |
| Струм | 5.9 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 400 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 750 мОм |
| Потужність | 57 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | SiC POWER |
| Час відновлення | 26 нс |
| Напруга | 1700 В |
РУС
УКР







