SK56A-LTP
SK56A-LTP
21.11 грн.
10 або більше: 13.82 грн.
100 або більше: 7.82 грн.
1000 або більше: 5.51 грн.
100 або більше: 7.82 грн.
1000 або більше: 5.51 грн.
Діод Шотткі SK56A-LTP, 60 В, 5 А, корпус DO-214AC / SMA, виробник Micro Commercial Components (MCC).
| Корпус | |
| Корпус | DO-214AC / SMA |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMD |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55...150 °C |
| Упаковка | |
| Упаковка | У стрічці |
| Основні | |
| Зворотна напруга | 60 V |
| Конфігурація | Стандарт |
| Прямий струм діода | 5 A |
| Час відновлення | 500 нс |
РУС
УКР







