SLVU2.8-4.TBT
SLVU2.8-4.TBT
82.49 грн.
10 або більше: 80.84 грн.
100 або більше: 78.36 грн.
1000 або більше: 74.24 грн.
100 або більше: 78.36 грн.
1000 або більше: 74.24 грн.
DIODE TVS 400W 15V SOIC8
| Корпус | |
| Корпус | SOIC8 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+125°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 400 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 500 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 2 |
| Напруга пробою | 2.8 В |
| Перевантаження по струму макс. | 24 А |
| Полярність | Двонаправлений |
| Струм витоку | 1 мкА |
РУС
УКР







