SMA6J33CA-TR
SMA6J33CA-TR
53.10 грн.
10 або більше: 49.08 грн.
100 або більше: 47.57 грн.
1000 або більше: 45.07 грн.
100 або більше: 47.57 грн.
1000 або більше: 45.07 грн.
DIODE TVS 600W 33V DO-214AC SMA
| Корпус | |
| Корпус | DO214AC (SMA) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 600 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 5000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга пробою | 33 В |
| Перевантаження по струму макс. | 11.8 А |
| Полярність | Двонаправлений |
| Струм витоку | 200 нА |
РУС
УКР







