SMBJ7.5A-001
Виробник: Littelfuse
Артикул: SMBJ7.5A-001
Доступно: Немає пропозицій
DIODE TVS 600W 7.5V DO214AA (SMB) SMT T&R
Корпус
Корпус DO214AA (SMB)
Монтаж
Монтаж SMT
Предназначение
Призначення Automotive(AEC-Q101)
Робоча температура
Робоча температура -65°C~+150°C
Розсіювана потужність
Розсіювана потужність 600 Вт
Упаковка
Упаковка 500 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Кількість каналів 1
Напруга пробою 7.5 В
Перевантаження по струму макс. 46.6 А