SMD150F-2018-2
Виробник: Littelfuse
Артикул: SMD150F-2018-2
Доступно: Немає пропозицій
Самовідновлювальний запобіжник PTC SMD-2 1.5A 15V SMT
Корпус
Корпус SMD-2
Монтаж
Монтаж SMT
Напруга (макс.)
Напруга (макс.) 15 В
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+85°C
Розмір
Розмір 5.08x4.58 мм
Упаковка
Упаковка 4000 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Опір (мін.) 70 мОм
Опір (макс.) 180 мОм
Струм (макс.) 40 А
Струм спрацьовування 3A
Струм утримання 1.5 А