SPR01M-12
SPR01M-12
458.52 грн.
10 або більше: 449.35 грн.
100 або більше: 435.60 грн.
1000 або більше: 412.67 грн.
100 або більше: 435.60 грн.
1000 або більше: 412.67 грн.
DC-DC перетворювач 1 Вт 10.8-13.2 В(DC) 12 В(DC) 84 мА
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -25°C~+71°C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 10 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 84 мА |
| Кількість виходів | 1 |
| ККД | 60% |
| Напруга ізоляції | 1000 В |
| Напруга живлення | 10.8...13.2 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Довжина | 19.6 мм. |
| Ширина | 7.1 мм. |
| Висота | 10.14 мм. |
РУС
УКР







