SSM3K357R,LF
SSM3K357R,LF
21.20 грн.
10 або більше: 20.77 грн.
100 або більше: 20.14 грн.
1000 або більше: 19.08 грн.
100 або більше: 20.14 грн.
1000 або більше: 19.08 грн.
MOSFET DIS.650mA 60V N-CH SOT23-F
| Корпус | |
| Корпус | SOT-23F |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Струм | |
| Струм | 650 мА |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 1.2 Ом |
| Потужність | 1 Вт |
| Структура | N-канал |
| Напруга | 60 В |
РУС
УКР






