STF2N95K5
STF2N95K5
194.90 грн.
10 або більше: 191.00 грн.
100 або більше: 185.16 грн.
1000 або більше: 175.41 грн.
100 або більше: 185.16 грн.
1000 або більше: 175.41 грн.
MOSFET DIS.2A 950V N-CH PLUS220FP SUPERMESH THT
| Корпус | |
| Корпус | PLUS-220FP |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 2 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 4.2 Ом |
| Потужність | 20 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | SUPERMESH |
| Час відновлення | 525 нс |
| Напруга | 950 В |
РУС
УКР







