STP10NK80Z
STP10NK80Z
161.61 грн.
10 або більше: 156.50 грн.
100 або більше: 151.71 грн.
1000 або більше: 143.72 грн.
100 або більше: 151.71 грн.
1000 або більше: 143.72 грн.
MOSFET DIS.9A 800V N-CH TO220AB THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 9 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 780 мОм |
| Потужність | 160 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | SUPERMESH |
| Час відновлення | 645 нс |
| Напруга | 800 В |
РУС
УКР







