STS12NF30L
STS12NF30L
70.99 грн.
10 або більше: 69.57 грн.
100 або більше: 67.44 грн.
1000 або більше: 63.89 грн.
100 або більше: 67.44 грн.
1000 або більше: 63.89 грн.
MOSFET DIS.11A 30V N-CH SO8 STRIPFET SMT
| Корпус | |
| Корпус | SOIC-8 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 12 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 2500 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 8 мОм |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | STRIPFET |
| Час відновлення | 114 нс |
| Напруга | 30 В |
РУС
УКР






