THD 12-4822WI
THD 12-4822WI
3068.20 грн.
10 або більше: 3006.83 грн.
100 або більше: 2914.79 грн.
1000 або більше: 2761.38 грн.
100 або більше: 2914.79 грн.
1000 або більше: 2761.38 грн.
DC-DC перетворювач 12 Вт 18-75 В(DC) +/-12 В(DC) 500 мА/500 мА
| Корпус | |
| Корпус | DIP-24 (8 виводів) |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 10 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 500 мА/500 мА |
| Кількість виходів | 2 |
| ККД | 85% |
| Напруга ізоляції | 1500 В |
| Напруга живлення | 18...75 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Довжина | 31.8 мм. |
| Ширина | 20.3 мм. |
| Висота | 10.2 мм. |
РУС
УКР







