TL431ACDBZR
TL431ACDBZR
10.67 грн.
10 або більше: 7.73 грн.
100 або більше: 5.56 грн.
1000 або більше: 4.36 грн.
100 або більше: 5.56 грн.
1000 або більше: 4.36 грн.
Регульований прецизійний шунтувальний стабілізатор TL431ACDBZR, корпус SOT-23, виробник Texas Instruments.
| Допуск | |
| Допуск | 1 % |
| Корпус | |
| Корпус | SOT-23-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMD/SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40...+125 °C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт (стрічка) |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 2.495...36 В |
| Вихідний струм | 100 мА |
| Конфігурація | Шунтувальний, регульований, прецизійний |
| Серія | TL431A |
| Струм катода | 1 мА |
| Температурний коефіцієнт | 9 мВ |
| Тип виходу | регульований |
РУС
УКР







