TPS62510DRCR
TPS62510DRCR
95.11 грн.
10 або більше: 70.36 грн.
100 або більше: 57.27 грн.
1000 або більше: 52.22 грн.
100 або більше: 57.27 грн.
1000 або більше: 52.22 грн.
Понижуючий DC/DC перетворювач TPS62510DRCR, корпус 10-VSON (DRC), виробник Texas Instruments.
| Корпус | |
| Корпус | 10-VSON (3x3), DRC |
| Монтаж | |
| Монтаж | для поверхневого монтажу |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C ... +85°C |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 0,6 В ... VIN |
| Вихідний струм | 1,5 А |
| Кількість виходів | 1 |
| Конфігурація | Позитивний |
| Напруга живлення | 2,5 В ... 6 В |
| Тип | Понижуючий |
| Тип виходу | Регульований |
| Топологія | Buck |
| Частота перемикання | 1,5 МГц |
РУС
УКР







