TSR 1-2450
TSR 1-2450
344.78 грн.
10 або більше: 337.88 грн.
100 або більше: 327.54 грн.
1000 або більше: 310.30 грн.
100 або більше: 327.54 грн.
1000 або більше: 310.30 грн.
DC-DC перетворювач IN:6.5-36 В(DC) OUT:5 В(DC) 1 А
| Корпус | |
| Корпус | SIP-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1 шт. |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 1 А |
| Кількість виходів | 1 |
| ККД | 94% |
| Напруга ізоляції | Неізольований |
| Напруга живлення | 6.5...36 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Довжина | 11.7 мм. |
| Ширина | 7.5 мм. |
| Висота | 10.1 мм. |
РУС
УКР







