TSRN 1-2465
TSRN 1-2465
823.60 грн.
10 або більше: 807.13 грн.
100 або більше: 782.42 грн.
1000 або більше: 741.24 грн.
100 або більше: 782.42 грн.
1000 або більше: 741.24 грн.
DC-DC перетворювач 6.5V 6.5 Вт
| Корпус | |
| Корпус | SIP-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1 шт. |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 6.5 В |
| Вихідний струм | 1 А |
| Кількість виходів | 1 |
| ККД | 93% |
| Напруга ізоляції | Неізольований |
| Напруга живлення | 8...36 В |
| Потужність | 6.5 Вт |
| Довжина | 11.7 мм. |
| Ширина | 7.5 мм. |
| Висота | 10.2 мм. |
РУС
УКР







