UTT80N75L-TA3-T
UTT80N75L-TA3-T
30.12 грн.
10 або більше: 29.52 грн.
100 або більше: 28.62 грн.
1000 або більше: 27.11 грн.
100 або більше: 28.62 грн.
1000 або більше: 27.11 грн.
MOSFET DIS.80A 75V N-CH TO220 POWER THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Струм | |
| Струм | 80 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 14 мОм |
| Потужність | 167 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POWER |
| Час відновлення | 48 нс |
| Напруга | 75 В |
РУС
УКР







