VHB100W-Q48-S48
VHB100W-Q48-S48
223.10 грн.
10 або більше: 218.64 грн.
100 або більше: 211.94 грн.
1000 або більше: 200.79 грн.
100 або більше: 211.94 грн.
1000 або більше: 200.79 грн.
DC-DC перетворювач 2.08 А 100 Вт IN:18V-75V OUT:48V DIP9
| Корпус | |
| Корпус | DIP-9 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+100°C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 48 шт. (лоток) |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Вихідний струм | 2.08 А |
| Кількість виходів | 1 |
| ККД | 86% |
| Напруга ізоляції | 1500 В |
| Напруга живлення | 18...75 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Довжина | 61 мм. |
| Ширина | 57.9 мм. |
| Висота | 12.7 мм. |
РУС
УКР







