VTP170XSF
VTP170XSF
42.73 грн.
10 або більше: 41.88 грн.
100 або більше: 40.59 грн.
1000 або більше: 38.46 грн.
100 або більше: 40.59 грн.
1000 або більше: 38.46 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC STRAP 1.7A 16V SMT
| Корпус | |
| Корпус | STRAP |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 16 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 21.90x5.10 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1000 шт. (розсипом) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 30 мОм |
| Опір (макс.) | 105 мОм |
| Струм (макс.) | 100 А |
| Струм спрацьовування | 3.4A |
| Струм утримання | 1.7 А |
| Час спрацювання | 5 с |
РУС
УКР







